Tablice

Wyprzedaż

 • Sprawdź to !
 • + 48 604 631 631
 • Dostawa-24h
 • Dane kontaktowe

  aGa24 S.R.O.
  ul. Nova Tovarni 1940,
  73701 Czeski Cieszyn

  E-mail: info@trampolinowo.pl
  Telefon: +48 604-631-631

  NIP: 5263160689

Aga Tablica magnetyczna suchościeralna 150x100 cm

Tablica magnetyczna firmy aGa idealnie pasuje do każdego domu i mieszkania oraz biura i szkoły, a także większości pomieszczeń, gdzie potrzebujemy funkcjonalnej powierzchni do prezentacji ważnych informacji.

Więcej szczegółów

125,00 zł brutto

Kod produktu: K13170
Dostępność: W magazynie
Do darmowej dostawy brakuje 1 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 1 500,00 zł

Opis produktu

Dzięki funkcjonalnej powierzchni do pisania za pomocą specjalnych markerów oraz możliwości korzystania z magnesów i przypinania nimi niemal każdego dokumentu tablica magnetyczna stanie się bardzo przydatnym narzędziem pracy, oraz nauki niezależnie od wieku i zainteresowań.

W swojej ofercie mamy 4 rozmiary tablic magnetycznych, dzięki temu na pewno znajdziesz odpowiednią dla swoich potrzeb!

Duża tablica magnetyczna doskonale sprawdzi się w każdej sali lekcyjnej szkolnej, w biurach oraz salach konferencyjnych i szkoleniowych, a także w pokoju nauczycielskim czy w domowym gabinecie.

W domu również znajdziemy wiele zastosowań dla tablicy magnetycznej. Przede wszystkim, przez naukę zdalną w obecnych czasach sprawdzi się ona jako pomoc dydaktyczna w pokoju przedszkolaków i starszych dzieci. Dzięki tablicy magnetycznej możliwe jest także tworzenie ciekawych kompozycji dekoracyjnych ze zdjęć i plakatów, a także wyeksponowanie prac plastycznych najmłodszych domowników. W pokoju starszego dziecka tablica magnetyczna może spełniać nie tylko funkcje typowo praktyczne i dekoracyjne, ale także przypominać roztargnionemu nastolatkowi o ważnych zadaniach do wykonania.

Tablice magnetyczne możemy wykorzystać także w kuchni jako miejsce do przytwierdzania magnesami ważnych numerów, telefonów, przepisów kulinarnych, listy zakupów oraz rozpiski obowiązków dla domowników.

Tablicę możesz zawiesić w dowolnym miejscu poziomo lub pionowo, posiada ona przesuwne haczyki do mocowania. W zestawie znajdują się 4 kolorowe markery, gąbka do wycierania, przesuwna półeczka na akcesoria i 10 magnesów.

Pamiętaj aby pisać po tablicy tylko specjalnym markerami dedykowanymi do takich tablic.

Parametry:

 • Rama tablicy: aluminium, magnetyczna
 • Wymiary: 150 x 100 cm
 • Powierzchnia: lakierowana
 • Montaż: do zawieszenia w pionie lub poziomie
 • Gwarancja: 24 miesiące