Zestawy klocków

Wyprzedaż

LEGO Batman Movie Prom kosmiczny Batmana 70923

  • Nowy zestaw LEGO Batman Movie Prom kosmiczny Batmana
  • W zestawie 5 minifigurki
  • Ilość elementów w zestawie: 643

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

383,00 zł brutto

Kod produktu: i69_70923LEG
Do darmowej dostawy brakuje 1 000,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 1 000,00 zł

Opis produktu

Wystartuj w kosmos z Jaskini Batmana w tym ciekawym zestawie LEGO® BATMAN MOVIE Prom kosmiczny Batmana. Prom ma trzy odłączane silniki rakietowe, cztery miotacze klocków i otwierany tylny schowek na łazik księżycowy Batmana, w którym zmieści się minifigurka. Jaskinia Batmana zawiera dok startowy dla promu, kajak Batmana na obrotowej podstawce oraz przesuwaną szynę na stroje z trzema odczepianymi minifigurkami kostiumów.

W zestawie sześć minifigurek: Batman™, Dick Grayson™, Kobieta-Kot™, Kostium: Reggae Man, Kostium: Batnauta i Kostium: Firestarter.

Z klocków zestawu zbudujesz Prom kosmiczny, łazik księżycowy, Jaskinię i kajak Batmana. Prom kosmiczny Batmana ma trzy odczepiane silniki rakietowe, główny moduł z otwieranym kokpitem z miejscem na minifigurkę, dwa miotacze klocków na każdym skrzydle oraz otwierany schowek z tyłu, w którym mieści się łazik księżycowy Batmana z anteną i siedzeniem dla minifigurki.

Jaskinia Batmana ma dok startowy na Prom kosmiczny, kajak Batmana na obrotowej podstawce, przesuwaną szynę na stroje z odczepianymi minifigurkami kostiumów (Kostium: Reggae Man, Kostium: Batnauta oraz Kostium: Firestarter), klawiaturę i ekran komputerowy, stojak na broń z dwoma Batarangami, trzema strzałami i hakiem do miotacza liny z hakiem, a także obracające się reflektory.

Przesuń szynę i wybierz jedną z trzech minifigurek z kostiumami. Broń: miotacz liny z hakiem Batmana oraz bicz Kobiety-Kot.

Kostium: Reggae Man, Kostium: Batnauta i Kostium: Firestarter to nowości na styczeń 2018 r.

Wymiary:

  • Prom kosmiczny Batmana ma ok. 11 cm wysokości, 29 cm długości i 20 cm szerokości.
  • Łazik księżycowy Batmana ma ok. 5 cm wysokości, 5 cm długości i 3 cm szerokości.
  • Jaskinia Batmana ma ok. 13 cm wysokości, 34 cm szerokości i 16 cm głębokości.
  • Kajak Batmana ma ok. 3 cm wysokości, 12 cm długości i 2 cm szerokości.

Klocki LEGO Batman Movie 70923 Prom kosmiczny Batmana to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 8-14 lat.

W zestawie:

  • 643 klocki
  • 6 minifigurek
  • instrukcja
Wiek dziecka8+
Opakowanie38 x 35 x 9 cm
Gwarancja24 m-c