Kategorie

Wyprzedaż

O nas

Już od roku 2003 staramy się być zaufanym partnerem zawsze wtedy, kiedy potrzebują Państwo szybkich i komfortowych zakupów.

Nasza firma sprzedaje ponad 25.000 produktów w ciągu roku wyłącznie online, na trzech rynkach w Europie Środkowej. Na rynku czeskim sklep www.svet-trampolin.cz i www.svetprodeti.cz, i na rynku słowackim www.svet-trampolin.sk

Firma RC Trading funkcjonuje na rynku od roku 2003 i od początku swojej działalności zajmuje się handlem na wielu płaszczyznach. Szeroka oferta produktów pozwala nam realizować zamówienia naszych Klientów w różnych segmentach rynku.

Podstawową działalnością firmy jest handel międzynarodowy towarami rolnymi w całej Unii Europejskiej.

RC Trading zajmuje się również sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów przemysłowych, takich jak trampoliny, części zmienne i akcesoria do nich. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w tym segmencie rynku.

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo:

  • baseny renomowanej firmy Bestway i akcesoria do nich
  • markowe pojazdy elektryczne i manualne popularnych marek, jak na przykład włoskie Peg-Perego czy hiszpańska INJUSA
  • meble ogrodowe i wypoczynkowe
  • oryginalną odzież takich marek jak Fruit Of The Loom, Calvin Klein, Playboy, Pierre Cardin, Levis, Bugatti i Lotto.

Oferujemy również namioty handlowe, artykuły gym & fitness oraz szeroki wybór zabawek i artykułów dla dzieci: domki dla lalek, domki ogrodowe, huśtawki, wózki dziecięce, śpiworki, sanki, łyżwy, rolki i wiele innych.  

W naszych sklepach sprzedajemy wyłącznie produkty od naszych zaufanych dostawców z całej Europy, odznaczające się wysoką jakością i przystępną ceną.

Fakty 

  • O Państwa zadowolenie dba grono wykwalifikowanych pracowników bezpośrednio w centrali firmy jak również w pozostałych krajach.
  • Dzięki Centrum Dystrybucji o powierzchni 2 700 m2 jesteśmy w stanie zagwarantować szybką wysyłkę towaru. Każdorazowo wysyłamy towar za pośrednictwem polskich firm kurierskich, skracając tym samym czas realizacji Państwa zamówienia.
  • Na stanie magazynu posiadamy ponad 10 000 pozycji asortymentu.
  • W Czeskim Cieszynie oferujemy odbiór osobisty.
  • GWARANTOWANE 14 DNI NA ZWROT – masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą handlową z naszą firmą, napisz do nas.